برگزاری دومین رویداد ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه صنایع شیمیایی استان با همکاری مراکز حمایت از تولید و فناوری استان در شهرک صنعتی شکوهیه برگزار شد.

دومین رویداد ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه صنایع شیمیایی استان با همکاری مراکز حمایت از تولید و فناوری استان در شهرک صنعتی شکوهیه برگزار شد.

در این رویداد که با حضور حدود 50 نفر از صنعتگران و سرمایه گذاران صنایع شیمیایی برگزار شد، پس از ارزیابی و بررسی ده ها طرح سرمایه گذاری فناورانه، 9 طرح سرمایه گذاری فناورانه در حوزه فرآوری و تولید مواد اولیه، داخلی سازی مواد وارداتی و محصولات شیمیایی جدید برگزار شد.
  • در این رویداد، پنل داوری با حضور کارشناسان ارزیابی طرح های صنایع شیمیایی به ارزیابی طرح های نهایی پرداختند و همچنین سوال و جواب بین سرمایه گذاران و صاحبین طرح برگزار شد.
  • لازم به ذکر است در بخش جنبی این رویداد یک نمایشگاه از نمونه محصولات و مستندات طرح ها برگزار شد که سرمایه گذاران می توانستند ضمن بازدید از نمایشگاه با صاحبین طرح نیز مذاکره کنند.
  • در این رویداد چندین تفاهم نامه همکاری برای سرمایه گذاری روی طرح ها امضا شد.
  • در این رویداد علاوه بر صنعتگران و تولیدکنندگان صنایع شیمیایی استان، نمایندگانی از چندین صندوق سرمایه گذاری از جمله صندوق صنایه پیشرفته رضوی، صندوق کریمه، صندوق کارایا و صندوق نیک ونچر حضور داشتند.
  • لازم به ذکر است این رویداد به صورت تیمی و با همکاری پارک علم و فناوری، شرکت شهرک های صنعتی، صنایع پیشرفته رضوی، شرکت توسعه صنایع رضا و صندوق کریمه، هیئت امنای شهرک صنعتی شکوهیه و انجمن جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی و فن بازار ملی ایران با مدیریت اجرایی شرکت بهین فناوری مهراد به عنوان کارگزار منطقه ای فن بازار قم برگزار شد.

گروه واتساپ

آخرین اخبار

ایوند

رویدادهای برگزار شده و آتی

صفحه اینستاگرام

آخرین اخبار را دنبال کنید

کانال آپارات

ویدئوهای آموزشی