برگزاری دومین رویداد ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه صنایع شیمیایی استان با همکاری مراکز حمایت از تولید و فناوری استان در شهرک صنعتی شکوهیه برگزار شد.

دومین رویداد ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه صنایع شیمیایی استان با همکاری مراکز حمایت از تولید و فناوری استان در شهرک صنعتی شکوهیه برگزار شد.

در این رویداد که با حضور حدود 50 نفر از صنعتگران و سرمایه گذاران صنایع شیمیایی برگزار شد، پس از ارزیابی و بررسی ده ها طرح سرمایه گذاری فناورانه، 9 طرح سرمایه گذاری فناورانه در حوزه فرآوری و تولید مواد اولیه، داخلی سازی مواد وارداتی و محصولات شیمیایی جدید برگزار شد.
  • در این رویداد، پنل داوری با حضور کارشناسان ارزیابی طرح های صنایع شیمیایی به ارزیابی طرح های نهایی پرداختند و همچنین سوال و جواب بین سرمایه گذاران و صاحبین طرح برگزار شد.
  • لازم به ذکر است در بخش جنبی این رویداد یک نمایشگاه از نمونه محصولات و مستندات طرح ها برگزار شد که سرمایه گذاران می توانستند ضمن بازدید از نمایشگاه با صاحبین طرح نیز مذاکره کنند.
  • در این رویداد چندین تفاهم نامه همکاری برای سرمایه گذاری روی طرح ها امضا شد.
  • در این رویداد علاوه بر صنعتگران و تولیدکنندگان صنایع شیمیایی استان، نمایندگانی از چندین صندوق سرمایه گذاری از جمله صندوق صنایه پیشرفته رضوی، صندوق کریمه، صندوق کارایا و صندوق نیک ونچر حضور داشتند.
  • لازم به ذکر است این رویداد به صورت تیمی و با همکاری پارک علم و فناوری، شرکت شهرک های صنعتی، صنایع پیشرفته رضوی، شرکت توسعه صنایع رضا و صندوق کریمه، هیئت امنای شهرک صنعتی شکوهیه و انجمن جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی و فن بازار ملی ایران با مدیریت اجرایی شرکت بهین فناوری مهراد به عنوان کارگزار منطقه ای فن بازار قم برگزار شد.
از نظر شما این مطلب چقدر مفید بود؟

گروه واتساپ

آخرین اخبار

ایوند

رویدادهای برگزار شده و آتی

صفحه اینستاگرام

آخرین اخبار را دنبال کنید

کانال آپارات

ویدئوهای آموزشی