تحلیل نوآوری و رصد فناوری

تحلیل نوآوری و رصد فناوری

در دنیای امروز، شاهد رشد چشمگیر عرضه فناوری های نوین به بازار می‌باشیم که این امر موجب تغییرات شگرف در نسل فناوری‌های قدیمی شده است. در این راستا، تحلیل نوآوری ابزاری قدرتمند بوده که در بسیار از اقتصادهای در حال رشد در دنیا، شرکت‌ها برای شناخت گرایش فناوری‌های نوین و همچنین پر کردن فاصله فناوری خود از آن استفاده می‌کنند.

شرکت مهرادتک این امکان را به شما می دهد که با تحلیل نوآوری و رصد فناوری، رقبا داخلی و خارجی، محصولات جدید و فناورانه، پتنت ها و ترندهای جهانی و روند تحولات آتی فناوری در حوزه صنعت خود را به خوبی شناسایی و در سریعترین زمان از این تغییرات آگاهی پیدا کرده و برنامه های نوآوری و سرمایه گذاری برای رشد و توسعه کسب و کار خود را هدفمند اجرایی نمایید.

اهداف تحلیل نوآوری

تحلیل نوآوری و رصد فناوری ابزاری قدرتمند است که به شرکت ها این اجازه را می دهد تا با شناخت فناوری‌های نوین و نوظهور و محصولات جدید، فاصله ­ی خود را با شرکت­ های پیشرو و فناور در حوزه صنعت خود را کمتر و کمتر کنند و خود را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نمایند.

به صورت کلی شرکت مهرادتک با تهیه گزارش تحلیل نوآوری اهداف زیر را برای شرکت های صنعتی دنبال می کند:

تحلیل نوآوری

نتایج بکارگیری تحلیل نوآوری

رصد روندهاي علم، فناوري و نوآوري و شناسایی مسائل نوظهور در صنعت می توانند تاثیرات مثبت و یا منفی قابل توجهی بر کسب و کار شما داشته باشد. از جمله نتایج بکارگیری تحلیل نوآوری و رصد فناوری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مراحل تحلیل نوآوری

خدمت تحلیل نوآوری شرکت مهراد تک شامل مراحل زیر است:

تحلیل نوآوری

پروژه های موفق تحلیل نوآوری

این مجموعه تاکنون توانسته است به شرکت های مختلفی مشاوره و خدمات تحلیل نوآوری را ارائه دهد که در جدول زیر به برخی از این موارد اشاره شده است:

 

 

 

چرا مهرادتک؟

  • شرکت دانش بنیان زیر نظر معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری
  • عضو شرکت های خدمات فناوری و مستقر در پارک علم و فناوری استان قم
  • کارگزار انتقال فناوری ستاد نانو در استان قم
  • کارگزار فن بازار شرکت شهرک های صنعتی استان قم
  • عضو کارگروه انتقال فناوری ایران و کره

دیدگاه خود را بنویسید

گروه واتساپ

آخرین اخبار

ایوند

رویدادهای برگزار شده و آتی

صفحه اینستاگرام

آخرین اخبار را دنبال کنید

کانال آپارات

ویدئوهای آموزشی