فناوری های موجود مهرادتک

فناوری های موجود

شرکت مهرادتک با بهره گیری از بازوهای فناور متشکل از شرکت های نوپا و صنعتی فناور و دانش بنیان توانسته است فناوری های روز دنیا در قالب فناوری های موجود و در  حوزه های زیر را در اختیار صنعتگران و سرمایه گذاران قرار دهد:

– تولید و بومی سازی مواد اولیه صنایع
– فرمولاسیون انواع مواد شیمیایی
– طراحی، ساخت و مهندسی معکوس تجهیزات و ماشین آلات خطوط تولید به صورت سفارشی
– برون سپاری واحد تحقیق و توسعه

انواع فناوری های آماده ارائه به شرکت های صنعتی

کامپوزیت چوب _ پلاستیک

کامپوزیت چوب-پلاستیک به صفحات و الوارهایی گفته می‌شود که از پلاستیک بازیافت شده و ذرات چوب کوچک یا الیاف ساخته ‌شده‌اند. کامپوزیت های موجود در بازار، با معایب و مشکلاتی از جمله وارداتی بودن مواد اولیه، مصرف انرژی بالا و … رو به رو هستند. این طرح مربوط به تولید

توضیحات بیشتر »

دستگاه اتوماتیک توزین و بسته بندی مواد پودری

این دستگاه یک دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک با کاربرد پرکن توزینی و بسته بندی صفر تا صد مواد پودری و گرانوله شامل پودر سوخاری، پودر کیک، پودر ماشین لباشویی، چای و …. است. این دستگاه برای اساس عملگرهای مکانیکی و پنوماتیکی مبتنی بر اتوماسیون بالا طراحی و ساخته شده

توضیحات بیشتر »

طراحی و ساخت انواع دستگاه اسپری درایر

(دستگاه خشک پاششی): یکی از توانمندی های تیم تخصصی ما، دانش فنی طراحی و ساخت انواع دستگاه اسپری درایر جهت کاربرد در صنایع دارویی، غذایی، شیمیایی و… متناسب با نیاز مشتری است. تیم تخصصی ما توانمندی طراحی و ساخت انواع دستگاه اسپری درایر متناسب با نیاز مشتری در سایز و

توضیحات بیشتر »

مستربچ با خاصیت عدم نفوذ پذیری گاز و اکسیژن

این محصول بر پایه نانوذرات فلزی و معدنی همراه با افزودنی های مکمل، کمکی و … تولید شده است. درمقابل اکسیژن، نور و رطوبت مقاومت بیشتری دارد. پلیمر به سادگی خواص خود را از دست نمی دهد و عناصر بصورت لایه ای در سطح پلیمر دیسپرس می شود. روش اختلاط:

توضیحات بیشتر »

طراحی و ساخت پری میکسر اتوماتیک رنگ پودری

یکی از توانمندی های تیم تخصصی ما، دانش فنی طراحی و ساخت انواع دستگاه پری میکسر پودری متناسب با نیاز صنایع و سفارش مشتری می باشد. دستگاه پری میکسر اتوماتیک رنگ پودری موجب ایجاد یک مخلوط هموژن از مواد اولیه قبل از مرحله اکستروژن می شود که در نهایت منجر

توضیحات بیشتر »

طراحی و ساخت دستگاه های تزریق بادی سفارشی

دستگاه تزریق بادی پلاستیک اصلی ترین ماشین صنعتی است که از آن برای تولید انواع دبه و بطری پلاستیکی بغیر از بطری های pet استفاده می گردد. یکی از توانمندی تیم های ما، دانش فنی طراحی و ساخت انواع دستگاه ها دستگاه هاي بادي در صنعت پلاستیک با ظرفیت تولید 100

توضیحات بیشتر »
نیاز بیشتری برای نمایش وجود ندارد!

مزایای همکاری با مهرادتک

از مزایای همکاری با مهرادتک در این زمینه این است که بستری برای رفع مشکلات فناورانه و ارتقای سطح فناوری واحدهای تولیدی، فراهم کرده و همچنین طرح های جذاب و دارای توجیه اقتصادی را جهت سرمایه گذاری معرفی می نماید.

سوالات متداول

  1. اشباع نبودن بازار محصول
  2. قابلیت تکرار پذیری فروش
  3. مهارت بالای هسته فناور
  4. داشتن مزیت رقابتی نسبت به رقبا
  5. حداقل داشتن نمونه آزمایشگاهی (TRL4 به بالا)
  6. مرتب و دردسترس بودن داده­های تیم فناور از ابتدای شروع کار
  1. داشتن حداقل 2 سال تجربه در حوزه طرح سرمایه­گذاری
  2. داشتن اعتبار خوب و خوش حساب بودن در سامانه بانکی
  3. داشتن اعتبار سبز در سامانه اعتبار سنجی 
  4. مشخص بودن استراتژی خروج ( استراتژی خروج دارد یا خیر؟ چگونه؟)

با توجه به متنوع بودن سرمایه مورد نیاز هر پروژه، نمی توان عدد مشخصی برای این سوال مشخص کرد و سرمایه گذاران گرامی می توانند از چند صد میلیون تا جند ده میلیارد سرمایه گذاری انجام دهند.

با توجه به متنوع بودن سرمایه مورد نیاز هر پروژه، نمی توان عدد مشخصی برای این سوال مشخص کرد و سرمایه گذاران گرامی می توانند از چند صد میلیون تا جند ده میلیارد سرمایه گذاری انجام دهند.

مشاوره تخصصی، ارجاع بهترین طرح ها با توجه به زمینه فعالیت و حجم سرمایه مورد نیاز، همراهی در جلسات مذاکره و تسهیل گری در جلسات خدماتی است که مهرادتک به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

بعد از تایید اولیه طرح توسط کارشناسان ارزیاب و معرفی طرح به سرمایه گذاران، تقریبا بین 6 تا 9 ماه تا عقد قرارداد با فناور زمان لازم است.

میزان ریسک و عایدی سرمایه گذاران در هر پروژه مختلف است و با توجه به اکسل مالی و مولفه های اقتصادی این اعداد مشخص می گردند.

 
در صورتیکه پاسخ خود را پیدا نکرده و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید، با ما تماس بگیرید

چرا مهرادتک

چرا مهرادتک!

دیدگاه خود را بنویسید

رویداد فولادی شو