فهرست نیازهای فناورانه

راهکار از شما پروژه از ما

شرکت بهین فناوری مهراد، با توجه به نیازهای موجود فناورانه صنایع کشور و با هدف رفع این نیازها، شناسایی، تحلیل فنی/اقتصادی و رفع این نیازها را در اولویت قرار داده است.

برخی از این نیازها و مسائل شناسایی شده در فهرست زیر آمده است. می توانید مشخصات کلی هر نیاز و مسئله را مشاهده کنید.

با توجه به اینکه توسعه اقتصاد دانش بنیان از اولویت های اصلی کشور است، مراکز مختلف صنعتی و فناوری کشور، حمایت های مالی مشخصی برای رفع نیاز واحدهای صنعتی در نظر گرفته اند. ما آماده بومی سازی و رفع نیازهای شرکت شما و مشاوره برخورداری از حمایت های تشویقی تعیین شده هستیم.

در صورتی که فناور هستید و برای هر یک از این نیازها، راه حلی دارید، به ما اطلاع بدهید تا جزئیات دقیق تر پروژه برای شما ارسال گردد.

شرکت مهراد با تیم حرفه ای خود، نیازهای مجموعه را شناسایی و در راستای رفع این نیاز ها تلاش می کند.

همچنین تیم اجرایی مهراد توانایی برگزاری رویداد های تخصصی تبادل فناوری بین صنعتگران و فناوران فعال در حوزه های مختلف صنعتی را دارد.

جلوگیری از سیاه شدگی زیورآلات نقره

فناوری جلوگیری از سیاه شدگی زیورآلات نقره با قابلیت رقابت قیمتی نسبت به آبکاری رادیوم زیورآلات پس از اتمام مراحل پرداخت به منظور جلوگیری از اکسیداسیون شدن و حفظ براقی و درخشندگی، ابکاری می شوند. روشهای آبکاری معمول با محلول رادیوم انجام میگیرد، ماندگاری این آبکاری ها بر اساس شرایط مختلف از 4 الی 1 سال است اما خود باعث افزایش هزینه ساخت و مبلغ اجرت می گردد. فناوری مورد نیاز دست یابی به فرمولاسیون محلول جدید جهت آبکاری زیورآلات نقره با ماندگاری حداقل 3 سال است که علاوه بر حفظ درخشندگی نقره، صرفه اقتصادی داشته باشد .همچنین عوارض پوستی برای شخص استفاده کننده نداشته باشد.

از نظر شما این مطلب مفید بود؟

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

آخرین اخبار و مقالات

ایوند

رویدادهای برگزار شده و آتی

صفحه اینستاگرام

آخرین اخبار را دنبال کنید

کانال آپارات

ویدئوهای آموزشی