فهرست نیازهای فناورانه

نیازهای فناورانه صنایع

 

  شرکت بهین فناوری مهراد، با توجه به نیازهای فناورانه صنایع کشور و با هدف رفع این نیازها، شناسایی، تحلیل فنی و اقتصادی و رفع این نیازها را در اولویت قرار داده است. در صورتی که فناور هستید و برای هر یک از این نیازها، راه حلی دارید، به ما اطلاع بدهید تا جزئیات دقیق تر پروژه برای شما ارسال گردد. 

برخی از این نیازها و مسائل شناسایی شده در فهرست زیر آمده است. می توانید مشخصات کلی هر نیاز و مسئله را مشاهده کنید.

مراحل مشارکت فناوران در مهرادتک

با توجه به اینکه توسعه اقتصاد دانش بنیان از اولویت های اصلی کشور است، مراکز مختلف صنعتی و فناوری کشور، حمایت های مالی مشخصی برای رفع نیاز واحدهای صنعتی در نظر گرفته اند. ما آماده بومی سازی و رفع نیازهای شرکت شما و مشاوره برخورداری از حمایت های تشویقی تعیین شده هستیم.

تیم اجرایی مهراد توانایی برگزاری رویداد های تخصصی تبادل فناوری بین صنعتگران و فناوران فعال در حوزه های مختلف صنعتی را دارد.

سوالات متداول

مهرادتک در پروژه هایی که در حوزه فعالیتش نیستند و جذابیت های مالی و اقتصادی لازم را ندارند، سرمایه گذاری نمی کند.

با توجه به سرمایه گذاران و صندوق های سرمایه گذاری که با مهرادتک همکاری دارند، مهرادتک سقفی برای سرمایه گذاری ندارد و با توجه به حجم سرمایه گذاری، حوزه فعالیت، تیم فناور و ... بهترین سرمایه گذار برای همکاری انتخاب می گردد.

مهرادتک از صفر تا صد مسیر جذب سرمایه و انتقال دانش فنی تا زمان عقد قرارداد در کنار فناور است. انتخاب بهترین مدل همکاری، ارزشگذاری دانش فنی، مشاوره در زمینه تدوین بیزینس پلن و مدل درآمدی و همراهی در جلسات مذاکره به عنوان تسهیل گر، خدماتی است که مهرادتک به فناور ارائه می دهد.

بعد از تایید اولیه طرح توسط کارشناسان ارزیاب و معرفی طرح به سرمایه گذاران، تقریبا بین 6 تا 9 ماه تا عقد قرارداد با سرمایه گذار زمان لازم است.

برای بررسی طرح نیاز به خلاصه معرفی طرح، بررسی بازار، اکسل مالی و رزومه اعضای تیم و شرکت است.

فناوری های موجود

از نظر شما این مطلب مفید بود؟

دیدگاه خود را بنویسید

گروه واتساپ

آخرین اخبار

ایوند

رویدادهای برگزار شده و آتی

صفحه اینستاگرام

آخرین اخبار را دنبال کنید

کانال آپارات

ویدئوهای آموزشی