هفتمین همایش سرمایه گذاری فولادی شو این بار در استان قم برگزار می شود.

هفتمین همایش سرمایه گذاری فولادی شو در استان قم

هفتمین همایش سرمایه گذاری فولادی شو، این بار در استان قم برگزار می شود. مجموعه نوآوری و سرمایه گذاری فولاد مبارکه، یکی از مجموعه های بزرگ سرمایه گذاری است و با هدف سرمایه گذاری در شرکت هایی که به نوعی در زنجیره ارزش فولاد مبارکه می توانند نقش داشته باشند، فعالیت می کند. این نقش در زنجیره ارزش فولاد مبارکه می تواند در زمینه هایی اعم از تجهیزات، ماشین آلات، فرآیندها، حوزه فناوری اطلاعات، هوش مصنوعی و حتی کاربردی کردن علوم انسانی در بخش های مختلف مجموعه فولاد مبارکه؛ باشد.
تابحال شش رویداد توسط مجموعه نوآوری فولاد مبارکه، در استان های مختلف برگزار شده که متناسب با طرح ها و  شرکت های ارسالی، سرمایه گذاری خوبی رو آنها انجام شده است.
هم اکنون در استان قم شرکت هایی که طرح های سرمایه گذاری خوبی دارند و یا شرکت هایی که به دنبال جذب سرمایه هستند، می توانند با ارسال طرح خود به لینکی که در ادامه آمده اطلاعات اولیه خود را برای انجام مراحل بعدی، بارگذاری کنند.27 دی ماه رویداد ارائه طرح های تایید شده اولیه می باشد. پس از آن طرح ها و شرکت های معرفی شده در این رویداد، با برگزاری جلسات لازم به عقد قرارداد همکاری می پردازند.
شرکت مهرادتک به عنوان کارگزار پارک علم و فناوری افتخار دارد که در برگزاری این رویداد همکاری داشته باشد. شرکت هایی که سوال، ابهام یا موردی دارند می توانند با شماره دبیرخانه و دفتر شرکت تماس حاصل کنند تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به آنها ارائه دهند.

دیدگاه خود را بنویسید