شرکت آلوسیس به جمع شرکت های دانش بنیان پیوست.

شرکت دانش بنیان فنی مهندسی گروه پایا تخت جمشید

بر اساس تاییدیه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت فنی مهندسی گروه پایا تخت جمشید توانست با تولید فناوری نوین، به جمع شرکت‌های دانش بنیان کشور بپیوندد.
وقتی صحبت از محیط داخلی ساختمان می شود، هیچ چیز مانند نور طبیعی و هوای تازه، هنگام استفاده از اسکای لایت ها، محیط را تغییر نمی دهد. بهبود خلق و خوی ساکنان، ایجاد حس بهتر در اتاق های کوچک، هوای تازه و مطبوع تر، مشاهده منظره آسمان و درختان و... از دلایل بسیار مهمی هستند که اجرای اسکای لایت در ساختمان ها را به یکی از محبوب ترین انواع طراحی در جهان تبدیل  کرده است.
اسکای لایت یا همان free form structure، یک سقف شیشه ای بسیار زیباست که به دلیل اجرای سازگار آن با محیط، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. هم چنین می تواند باعث افزایش کارایی کارکنان در ساختمان های تجاری بهره مند از اسکای لایت شود.
شرکت آلوسیس، با سابقه 30 ساله در زمینه طراحی و ساخت ویک کادر 250 نفره از متخصصین، یکی از مطرح ترین شرکت ها در این حوزه می باشد.
سازه اسکای لایت معمولا فضاهای بزرگ با جمعیت بالا را پوشش  می دهند و با توجه به پیچیدگی های طراحی، ساخت و نصب این سازه ها دقت و مهارت بالایی را نیز طلب میکنند.  این سازه ها از فولادهای آلیاژی و آلومینیوم ساخته شده اند که در مقابل تنش های مختلف، مقاومت بالایی دارند.

اسکای لایت

با توجه به فواید و اهمیت بالای محصولات دانش بنیان در صنایع مختلف، شرکت آلوسیس دانش بنیان کردن محصول اسکای لایت را درخواست کرد. تیم متخصصین مهراد تک با در نظر گرفتن پیچیدگی های تولید و طراحی این محصول و همچنین ظاهر منحصربفرد آن، به جمع آوری اطلاعات کامل و دقیق پرداختند. مدارک و گواهی های لازم کسب شد و پروژه بصورت دقیق و مرحله به مرحله جلو رفت.
لازمه دانش بنیان شدن پروژه ها، ارائه صحیح، جمع آوری اطلاعات دقیق و لازم، آشنایی کامل با اتوماسیون اداری و تجربه بالا می باشد که متخصصان شرکت مهراد تک آن را به کار گرفتند تا در نهایت محصول اسکای لایت شرکت آلوسیس دانش بنیان شد. این نتیجه، گامی بسیار مهم در تعالی شرکت آلوسیس خواهد بود. ما این موفقیت را به شرکت آلوسیس تبریک می گوییم.
اشتراک گذاری :
رویداد فولادی شو