نوآوری و فناوری

چطور میشه از نوآوری و فناوری پول در آورد؟

کسب  سود از نوآوری و فناوری  دغدغه مشترک بسیاری از شرکت های صنعتی است که می خواهند رهبر و ستاره بازار شوند. چطور میتوان از نوآوری و فناوری پول درآورد؟ سوالی بود که برای پاسخ و حلش از سال 1389، درگیر کمک به فناوران و مخترعینی شدیم که از بازار، مذاکره و تجاری سازی اطلاع کافی نداشتند.

پس از کسب تجربه و تجاری کردن چندین فناوری، سال 1394 شرکت مهرادتک را تأسیس کردیم، که رویکرد شبکه سازی و توسعه فناوری برای شناسایی نیازها و رفع آنها را پیش گرفت. طی این سالها و همکاری با شرکت های کوچک و بزرگ، سوال مان را به این شکل اصلاح کردیم.

چطور از فرصت فناوری ها، شرکت های صنعتی رو ستاره کنیم؟

مهرادتک مجموعه ای از متخصصین حوزه فناوری، تجارت و کسب و کار است. ماموریت ما به عنوان یک شرکت مدیریت فناوری، تقویت واحدهای R&D (تحقیق و توسعه) شرکت های صنعتی با ایجاد بازوی C&D (ارتباط و توسعه) برای استفاده حداکثری از ظرفیت های نوآوری و فناوری بیرون از شرکت، خلق ارزش و سود آوری بیشتر می باشد.
تیم مهرادتک و تخصص آنها را در ویدیوی زیر ملاحظه کنید:

بسیاری از شرکت های تولیدی برای توسعه محصولات جدید یا تأمین مواد اولیه دچار مشکل بوده یا نیاز به تجهیزات و دستگاه هایی داشتند که به دلایل فنی و اقتصادی امکان تهیه از خارج از کشور را نداشتند.

برخی دیگر از شرکت ها، برای حل مشکلات خود از وجود محصولات فناورانه در پارک ها یا شرکت های دانش بنیان یا حتی شهرک های صنعتی اطلاعی نداشتند. علاوه بر اینها، چالش بعدی این بود که آیا دانش فنی شرکت به درستی مستندسازی، بهره برداری و حفاظت می شود؟

آیا شرکت ها در زیست بوم فناوری و دانش بنیان کشور جایگاه خوبی برای خودشان تعریف کردند؟ و سوالاتی از این دست… .

مدیریت فناوری 360 درجه!

بعد از انجام پروژه ها و ارائه خدمات متنوع به شرکت های تولیدی، صنعتی و فناور در حوزه مدیریت فناوری، از جمله: ترسیم نقشه راه و مدیریت استراتژی فناوری، شناسایی نیازها و رفع آنها با کمک تیم های فناور، برگزاری رویدادهای سرمایه گذاری، تمرکز بر توسعه نوآوری و فناوری های صنایع شیمیایی، در کنار آن، ثبت بیش از 150 اختراع و طرح صنعتی و کمک به دانش بنیان شدن بیش از 30 شرکت، رسیدیم به مدل مدیریت فناوری 360 درجه.

مدیریت فناوری 360 درجه!

بعد از انجام پروژه ها و ارائه خدمات متنوع به شرکت های تولیدی، صنعتی و فناور در حوزه مدیریت فناوری، از جمله: ترسیم نقشه راه و مدیریت استراتژی فناوری، شناسایی نیازها و رفع آنها با کمک تیم های فناور، برگزاری رویدادهای سرمایه گذاری، تمرکز بر توسعه فناوری های صنایع شیمیایی، در کنار آن، ثبت بیش از 150 اختراع و طرح صنعتی و کمک به دانش بنیان شدن بیش از 30 شرکت، رسیدیم به مدل مدیریت فناوری 360 درجه.

مهرادتک؛ نقشه فناوری، صنعت پیشرو!

در این مدل، مهرادتک با رصد وضعیت فعلی نوآوری و فناوری شرکت ها و روند تغییرات جهانی در آن حوزه، استراتژی های توسعه فناوری مناسب را با در نظر گرفتن فرصت ها و تهدیدهای زیست بوم دانش بنیان کشور در کنار هم قرار داده و با طراحی یک نقشه راه مناسب، گام به گام در کنار شرکت های تولیدی خواهد بود تا از این توسعه فناوری به ارزش و سودآوری حداکثری رسیده و به یک شرکت پیشرو در بازار تبدیل شوند.

مجوزها و افتخارات مهرادتک

کارگزاری ها

چرا مهرادتک

چرا مهرادتک!

رویداد فولادی شو